CategoriesTrawy Nasiona do siewu

Pakowanie ziarna- bądźmy EKO!

Wszystkim nam powinno zależeć, by Ziemia mogła gościć nas jako jej mieszkańców jeszcze przez dziesiątki, a najlepiej setki tysięcy lat. Niestety, nadal nie każdy stara się zmienić swoje nawyki, by trochę odciążyć planetę. Tym z was, którym nie jest obojętna nasza wspólna przyszłość, wychodzimy naprzeciw. Pakowanie produktów takich jak ziarna w papierowe opakowania ma więcej korzyści, niż może się wydawać. Przede wszystkim jest to czynne dbanie o środowisko, ponieważ nie obciążamy wtedy i tak już przeładowanych odpadami wysypisk śmieci, nie pogłębia się także
efekt cieplarniany.

CategoriesTrawy

Trawniki- jak zacząć, co wybrać, jak dbać?

Trawniki- jak zacząć, co wybrać, jak dbać?

Kto z nas nie marzy o pięknym, naturalnym, zielonym trawniku, który będzie cieszył nasze oko wraz z pojawieniem się pierwszego ciepła? Wielu obawia się nadmiaru pracy, jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują, a uwaga, jaką poświęcimy na przygotowanie podłoża i pielęgnację trawnika odpłaci się nam estetyczną przestrzenią, od której ciężko będzie oderwać wzrok.

Wychodząc naprzeciw wszystkim osobom zainteresowanym upiększeniem swojej przestrzeni przydomowej i nie tylko, prezentujemy zbiór porad na temat tego, jak zacząć prace trawnikowe, by osiągnąć zamierzone efekty.