Ziarna do upraw -Sklep z ziarnami do upraw

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Ekologia i rolnictwo to rzeczy, które od zawsze powinny iść w parze. W końcu żaden rolnik nie chce korzystać z ziaren marnej jakości. Zapewne chcesz jeść zdrowe pokarmy i równocześnie cieszyć się ze swoich plonów.

Żebyś mógł więc prowadzić ekologiczne i zdrowe hodowle roślin i zwierząt, należy wcześniej zadbać o odpowiednie nasiona. Możesz zapomnieć o tanich i niesprawdzonych zamiennikach wątpliwej jakości. Gwarantujemy, że w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebuje doświadczony, jak i początkujący rolnik.

Wysokiej klasy ziarna do upraw – nasiona ekologiczne

Oczywiście, każdy musi od czegoś zacząć. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z rolnictwem? Chętnie Ci pomożemy! Właściciele ziemscy, którzy nie mają żadnego doświadczenia, mogą śmiało przebierać spośród naszej oferty.

Warto wybrać na początku takie uprawy, które są prostsze w uprawie. Na co powinieneś zwrócić uwagę? Przede wszystkim na takie nasiona, które są wysoce odporne na różnego rodzaju choroby oraz na wyleganie. Mile będzie też widziana odporność na popularne herbicydy.

Trzeba też wziąć pod uwagę odmiany, które charakteryzują się też wysoką zawartością oleju i plennością, czyli zdolnością do wytwarzania konkretnego plonu w ujęciu całorocznym (np. słonecznik).

Polskie Ziarno – Twój sklep specjalistyczny

Polskie Ziarno to specjalistyczny sklep, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebuje nowoczesny rolnik. Oferujemy takie ziarna, które sami użylibyśmy w naszym ogrodzie lub polu.

Uprawy nasion rolnicy muszą prowadzić zgodnie z niezwykle rygorystycznymi zasadami. W rolnictwie nie ma miejsca na kompromisy. W końcu obecne czasy generują częstsze i nowsze choroby plonów, z którymi trzeba walczyć.

Materiał siewny do amatorskiej uprawy i profesjonalnej

A co z kwestią cen? Tak jak wszędzie – bywa różnie. Oczywiście mamy w swojej ofercie najtańsze propozycje, które wynikają nie z niższej jakości, a tylko i wyłącznie z gramatury.

Nie lubimy jednak marnować niepotrzebnie materiałów na nie wiadomo jak wielkie gabaryty. Cenimy sobie naszą planetę, jeśli jednak będziesz chciał kupić 20 kg torebkę nasion, to i z tym nie będzie problemu. Wierzymy, że nawet jedno nasionko ma znaczenie dla całej gospodarki.

Decydując się na nasz sklep, stawiasz na:

  • kwalifikowane nasiona,
  • ziarna, którymi możesz karmić nawet ptaki hodowlane,
  • ziarna bogate w niezbędne minerały,
  • sprawdzone mieszanki do poplonów,
  • zgodną z opisem gramaturę produktu i inne niezbędne informacje.

A co wziąć pod uwagę wybierając nasiona? Przede wszystkim warto postawić na nasiona z naszego kraju. Nie tylko ze względu na kwestie czysto patriotyczne! Taki wybór wiąże się z przystosowaniem odmian nasion do panujących warunków klimatycznych w naszym kraju.

Postaw na kwalifikowane ziarna do upraw

Wszystkiego, czego chce uniknąć rolnik, to ryzyko plonu słabej jakości. Nasiona kwalifikowane bada się o wiele szczegółowiej i wieloetapowo. Gwarancją badań ziarna jest odpowiednia etykieta.

Tego rodzaju ziarna są jednocześnie o wiele bardziej odporne na wszelkie choroby i liczne szkodniki, co wiąże się też z nieco mniejszymi wydatkami na środki ochrony roślin.

Ziarna kwalifikowane dają też o wiele wyższy plon, więc warto o tym pamiętać przed dokonaniem wyboru. Jeszcze jedna rada – wybierając nasiona, zwróć uwagę na to, kto z Tobą mieszka.

Jeśli są to dzieci, to pod żadnym pozorem nie wybieraj roślin o trujących właściwościach. Jasne, trucizny skutecznie chronią rośliny przed niektórymi zwierzętami roślinożernymi i chorobami. czy pasożytami – nigdy jednak przed człowiekiem!

Spróbuj nowości – ziarna czekają na Ciebie!

W przypadku, kiedy kupione przez Ciebie ziarna zdadzą egzamin, to nie wyrzucaj niewykorzystanych nasion. Oczywiście istnieją takie ziarna, które swoją zdolność kiełkowania tracą już po roku, jednak są i takie, które pokażą plon nawet po kilkunastu latach.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, abyś kombinował z nowymi odmianami, bo i takich nie brak w naszym sklepie. Stale poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowe pozycje, dlatego, jeśli chcesz uzyskać wysokie plony, to warto postawić na zupełnie nowe odmiany, które z każdym rokiem będą znacznie plenniejsze i bogatsze jakościowo od swoich starszych odpowiedników.

W Polskim Ziarnie odnajdą się nie tylko rolnicy, ale też hodowcy zwierząt oraz osoby indywidualne, które potrzebują tylko i wyłącznie ziarna najlepszej jakości.

Stale pomagamy w komponowaniu najlepszych mieszanek dla wszystkich Twoich potrzeb. Możemy śmiało powiedzieć, że to, co łączy nas i naszych Klientów to miłość i poświęcenie do tego, co robimy. Odważnie rozejrzyj się po naszym sklepie – gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie. Kompromisów u nas nie uświadczysz!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz do współpracy. Nasz sprzedawca po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami przygotuje najlepszą ofertą ziaren. Istniejemy na rynku po to aby sprostać oczekiwaniom profesjonalnych rolników i hodowców, jak i tych amatorskich. Oprócz bogatego asortymentu, szybkiej dostawy i nasion najwyższej jakości znajdziecie w naszej firmie dogodnego partnera biznesowego. Wyżej wymienione cechy dla nas są standardem. Spośród konkurencji wyróżnia nas wysoka czystość ziarna, która wynika z zastosowania najnowocześniejszej technologii, zarówno na etapie zbierania, pakowania czy czyszczenia. Sprzedawane przez nasza firmę ziarna i karmy są przechowywane w specjalnych magazynach, które znajdują się w różnych częściach kraju. Kupiony u nas towar wysyłamy w zabezpieczonych opakowaniach. Stawiamy na współpracę z najlepszymi przewoźnikami w kraju. To stawia nas w gronie liderów wśród dostawców nasion w Polsce.

czytaj dalej