Materiał siewny - Specjalistyczne zboża nasienne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Jęczmień browarny ozimy

  20,00 

  Najwyższej jakości jęczmień browarny ozimy.

  Odmiana jęczmienia idealnie spełniająca kryteria słodowania, co sprawia że cieszy się dużym zainteresowaniem pasjonatów browarnictwa.

  Kup teraz
 • Konopia ziarno

  16,00 

  Nasiona konopi zwierają wiele cennych składników takich jak witaminy, żelazo, proteiny, błonnik i zdrowe tłuszcze. Dzięki swojemu bogatemu składowi doskonale nadają się jako składnik karm dla ptaków lub zanęty dla ryb.

  Kup teraz
 • Lucerna siewna Giulia C1

  5,00 

  Odmiana: Giulia

  Lucerna siewna to cenna roślina pastewna. Uprawiana jest głównie jako poplon dając przy tym dobrej jakości paszę w postaci zielonej, kiszonki oraz siana. Dla gleby w której jest uprawiana stanowi cenne źródło składników odżywczych i organicznych. Poprawia jej strukturę, oraz wspomaga transport cennych składników z głębi do warstw wyższych. Lucerna jest również rośliną miododajną, dzięki czemu chętnie odwiedzają ją pszczoły oraz inne zapylacze. Dla lucerny jest to szczególnie ważne, ponieważ wydaje nasiona tylko po zapyleniu krzyżowym.

  Kup teraz
 • Mozga kanaryjska

  10,00 

  Nasiona mozgi kanaryjskiej, zwanej kanarem są często spotkanym składnikiem karm dla małych ptaków ozdobnych. Jej właściwości odżywcze sprawiają, że doskonale sprawdza się w karmieniu kanarków, papug lub zeberek. Ziarna kanaru są bogate w białko, sole mineralne i cukry, zawierając przy tym niewielką ilość tłuszczu.

  Kup teraz
 • Pszenica browarnicza

  20,00 

  Najwyższej jakości pszenica browarnicza.

  Odmiana pszenicy idealnie spełniająca kryteria słodowania, dzięki czemu cieszy się zainteresowaniem pasjonatów browarnictwa.

  Kup teraz
 • Żyto

  18,00 

  OCZYSZCZONE ZIARNO ŻYTA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

  Żyto wykorzystywane jest  do zmielenia na mąkę lub w całości do wypieków. Często używa się go do zrobienia zakwasu lub zacieru, doskonale znanego osobom zajmującym się rzemieślniczą produkcją alkoholi. Bogactwo składników odżywczych w życie, zachęca hodowców do stosowania go jako dodatek do karm dla ptaków.

  Kup teraz

Nasza oferta nasion specjalistycznych

Oferowane w naszym sklepie internetowym nasiona specjalistyczne skierowane są do profesjonalistów chcących uzyskać najwyższej jakości produkt. Znajdziecie więc u nas specjalną odmianę jęczmienna skierowanego głównie do produkcji browarów najwyższej jakości.

Stosując nasze nasiona specjalnej odmiany browarnej jęczmienia dostają państwo wysokiej jakości produkt zapewniający nie tylko dużą ilość zdrowych plonów, ale również produkt, który w zastosowaniu browarniczym sprawdza się idealnie i nadaje wykonanym za jego pomocą browarom niepowtarzalny, unikalny smak.

Czym jest ziarno jęczmienia browarnego

Ziarna jęczmienna browarnego służą do produkcji słodu jęczmiennego, który jest wykorzystywany w procesie fermentacji alkoholowej piwa oraz whisky.

Wysokiej jakości ziarna jęczmienna browarnego oferowanego przez nasz sklep pozwalają uzyskać słód o wysokiej wartości. Uprawiany jest on wyłącznie na cele browarne a zabiegi agrotechniczne ukierunkowane są na uzyskanie ziarna o zawartości białka w zakresie 9,0–11,5%.

Specjalistyczna odmiana jęczmienna browarnego posiada znacząco słabszy system korzeniowy niż u innych zbóż. Powoduje to słabsze pobieranie składników pokarmowych i wody z gleby. Z tego względu ten gatunek wymaga zbilansowanego nawożenia doglebowego oraz dokarmiana dolistnego.

O wielkości plonu jęczmienia browarnego decyduje dobra kondycja roślin w całym okresie wegetacji. Dlatego do prawidłowego wzrostu tego nasiona specjalistycznego wymagana jest kompleksowa analiza potrzeb roślin na każdym z etapów wzrostu.

Co wyróżnia nasze ziarna specjalistyczne

Decydując się na zakup w naszym sklepie ziarna specjalistycznego macie pewność, że nabywany przez was produkt jest wysokiej jakości i was nie zawiedzie.

Ziarna specjalistyczne wykorzystywanie w bardzo wąskich branżach takich jak browarnictwo muszą cechować się wysokim standardem, ponieważ jakiekolwiek odchylenia mogą mieć negatywny wpływ na produkt powstający przy ich wykorzystaniu.

Kupując u nas zapewniamy cię o najlepszej jakości na rynku. Nasz jęczmień browarny charakteryzuje się niską zawartością białka co ma kluczowe znaczenie, gdy używamy tych ziaren do produkcji słodu jęczmiennego przeznaczonego do procesu fermentacji wymaganego do stworzenia wysokiej jakości napoi alkoholowych.

Dlaczego warto u nas kupić ziarno specjalistyczne

Nasz sklep jest na rynku już od lat i oferuje szeroki asortyment ziaren o różnych właściwościach i zastosowaniach. Zamawiane u nas ziarna jest banalnie proste.

Oferta nasza jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych pragnących nabyć niewielkie ilości ziaren na własne potrzeby, ale również większe podmioty znajdą u nas to czego potrzebują. Nasi klienci cenią nas za wysoką jakość i dobry kontakt z klientami.

Pomożemy w doborze odpowiednich ziaren w zależności od naszych potrzeb. Zachęcamy więc serdecznie do sprawdzenia naszej oferty ziaren specjalistycznych. Pewne i sprawdzone produkty oferowane przez nasz sklep na pewno was nie zawiodą. Życzymy udanych zakupów.

czytaj dalej