Materiał siewny - Specjalistyczne zboża nasienne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Nasza oferta nasion specjalistycznych

Oferowane w naszym sklepie internetowym nasiona specjalistyczne skierowane są do profesjonalistów chcących uzyskać najwyższej jakości produkt. Znajdziecie więc u nas specjalną odmianę jęczmienna skierowanego głównie do produkcji browarów najwyższej jakości.

Stosując nasze nasiona specjalnej odmiany browarnej jęczmienia dostają państwo wysokiej jakości produkt zapewniający nie tylko dużą ilość zdrowych plonów, ale również produkt, który w zastosowaniu browarniczym sprawdza się idealnie i nadaje wykonanym za jego pomocą browarom niepowtarzalny, unikalny smak.

Czym jest ziarno jęczmienia browarnego

Ziarna jęczmienna browarnego służą do produkcji słodu jęczmiennego, który jest wykorzystywany w procesie fermentacji alkoholowej piwa oraz whisky.

Wysokiej jakości ziarna jęczmienna browarnego oferowanego przez nasz sklep pozwalają uzyskać słód o wysokiej wartości. Uprawiany jest on wyłącznie na cele browarne a zabiegi agrotechniczne ukierunkowane są na uzyskanie ziarna o zawartości białka w zakresie 9,0–11,5%.

Specjalistyczna odmiana jęczmienna browarnego posiada znacząco słabszy system korzeniowy niż u innych zbóż. Powoduje to słabsze pobieranie składników pokarmowych i wody z gleby. Z tego względu ten gatunek wymaga zbilansowanego nawożenia doglebowego oraz dokarmiana dolistnego.

O wielkości plonu jęczmienia browarnego decyduje dobra kondycja roślin w całym okresie wegetacji. Dlatego do prawidłowego wzrostu tego nasiona specjalistycznego wymagana jest kompleksowa analiza potrzeb roślin na każdym z etapów wzrostu.

Co wyróżnia nasze ziarna specjalistyczne

Decydując się na zakup w naszym sklepie ziarna specjalistycznego macie pewność, że nabywany przez was produkt jest wysokiej jakości i was nie zawiedzie.

Ziarna specjalistyczne wykorzystywanie w bardzo wąskich branżach takich jak browarnictwo muszą cechować się wysokim standardem, ponieważ jakiekolwiek odchylenia mogą mieć negatywny wpływ na produkt powstający przy ich wykorzystaniu.

Kupując u nas zapewniamy cię o najlepszej jakości na rynku. Nasz jęczmień browarny charakteryzuje się niską zawartością białka co ma kluczowe znaczenie, gdy używamy tych ziaren do produkcji słodu jęczmiennego przeznaczonego do procesu fermentacji wymaganego do stworzenia wysokiej jakości napoi alkoholowych.

Dlaczego warto u nas kupić ziarno specjalistyczne

Nasz sklep jest na rynku już od lat i oferuje szeroki asortyment ziaren o różnych właściwościach i zastosowaniach. Zamawiane u nas ziarna jest banalnie proste.

Oferta nasza jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych pragnących nabyć niewielkie ilości ziaren na własne potrzeby, ale również większe podmioty znajdą u nas to czego potrzebują. Nasi klienci cenią nas za wysoką jakość i dobry kontakt z klientami.

Pomożemy w doborze odpowiednich ziaren w zależności od naszych potrzeb. Zachęcamy więc serdecznie do sprawdzenia naszej oferty ziaren specjalistycznych. Pewne i sprawdzone produkty oferowane przez nasz sklep na pewno was nie zawiodą. Życzymy udanych zakupów.

czytaj dalej